مقبره سرباز گمنام ایران تاریخی ایرانی

مقبره سرباز گمنام: ایران تاریخی ایرانی سارایوو نمایشگاه نمایشگاه بوسنی و هرزگوین نمایشگاه کتاب سارایوو

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ تهدیدات کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد / کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید با ادعای این‌که رییس‌جمهور آمریکا موجب زیاد کردن تنش میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن نشده هست، گفت: توئیت ترامپ نشان می‌دهد که وی سخنان

ترامپ تهدیدات کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد / کاخ سفید

کاخ سفید: ترامپ تهدیدات کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی کاخ سفید با ادعای این که رییس جمهور آمریکا موجب زیاد کردن تنش میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن نشده هست، گفت: توئیت ترامپ نشان می دهد که وی سخنان تهدیدآمیز از سوی کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه (امروز) با اشاره به خبر توئیتی دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در پاسخ به هشدار حسن روحانی رییس جمهور ایران، گفت: توئیت رییس جمهور ترامپ نشان می دهد که وی دیگر سخنان تند و انتقادی از سوی کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد.

ترامپ تهدیدات کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد / کاخ سفید

سندرز در ادامه مدعی شد که رییس جمهور آمریکا موجب زیاد کردن تنش میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن نشده است.

وی همچنین گفت که ترامپ راجع به اینکه اجازه وقوع چه چیزی را خواهد داد، کاملا براق و صریح بوده است.

سخنگوی کاخ سفید با ادعای این‌که رییس‌جمهور آمریکا موجب زیاد کردن تنش میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن نشده هست، گفت: توئیت ترامپ نشان می‌دهد که وی سخنان

این موضع گیری کاخ سفید بعد از آن انجام شده است است که دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا صبحگاه امروز به هشدارهای همتای ایرانی اش که به وی گفته بود با دم شیر بازی نکن، تصویر العمل نشان داد.

ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: هرگز و هیچ وقت دوباره آمریکا را ترساندن نکن وگرنه با پیامدهایی مواجه خواهی شد که نظیر آن را کمتر کسی در طول تاریخ تجربه کرده است.

رییس جمهور کشور عزیزمان ایران همچنین در صحبت خود در جمع سفرا و دیپلمات های این کشور خطاب به ترامپ، گفت: آمریکا باید بداند که صلح با کشور عزیزمان ایران مادر تمام صلح ها و جنگ با ایران، مادر تمام جنگ ها است.

ترامپ تهدیدات کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد / کاخ سفید

به گزارش ایسنا، مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا نیز بامداد دوشنبه در سخنانی فرافکنانه علیه کشور عزیزمان ایران با ادعای اینکه کشور عزیزمان ایران چهل سال است از تروریسم حمایت کرده و می کند و مردم به علت عقاید خود زندانی شده است اند، مدعی شد: رژیم کشور عزیزمان ایران کاملا ضد غرب و حتی ضد کشور عزیزمان ایران هست. آنها مردم خود را سرکوب می کنند و ما شاهد سرکوب آزادی های مذهبی در کشور عزیزمان ایران هستیم.

پمپئو با طرح ادعاهایی مذبوحانه علیه مقامات کشورمان، گفت که فساد در میان رهبران کشور عزیزمان ایران مانند یک مافیا است و مردم همواره مورد بدرفتاری رهبران خود قرار گرفته اند

سخنگوی کاخ سفید با ادعای این‌که رییس‌جمهور آمریکا موجب زیاد کردن تنش میان پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن نشده هست، گفت: توئیت ترامپ نشان می‌دهد که وی سخنان

وی در ادامه سیاست های مداخله جویانه و خصمانه خود علیه کشورمان گفت: این بر عهده مردم کشور عزیزمان ایران است تا مسیر کشورشان را تعیین کنند. امیدوارم کشور عزیزمان ایران مسیر خود را عوض کردن دهد همان طور که رییس جمهور ترامپ گفته هست، ما مایل هستیم در این باره با کشور عزیزمان ایران گفت وگو کنیم، البته اگر پیشرفت های محسوسی را در واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران مشاهده کنیم.

بنابر این گزارش، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن بیانات سخیف و بی پایه و اساس مایک پمپئو در جمع گروهی از آمریکایی- ایرانی های مقیم این کشور در کالیفرنیا اظهار کرد: صحبت مزورانه و سخیف وزیر خارجه آمریکا در این جمع که صرفا یک اقدام ابزاری و تبلیغاتی بود، بیش از هر لحظه نشانگر درماندگی بی حد و حصر دولت آمریکا در شرایط بعد از خروج غیرقانونی این کشور از برجام و عدم دستیابی به اهداف خود از این اقدام یک سویه و نابخردانه و انزوای جهانی ناشی از آن است.

ترامپ تهدیدات کشور عزیزمان ایران را تحمل نخواهد کرد / کاخ سفید

وی افزود: این سخنان به وضوح مصداق بارز دخالت این کشور در امور داخلی کشور عزیزمان ایران و دقیقا در جهت سیاست های دیر پای بی ثبات ساز و مخرب این کشور در منطقه ارزیابی می شود که ناقض تعهدات بین المللی این کشور است.

قاسمی در ادامه گفت: ایرانیان در طول تاریخ هرگز سلطه و سیاست های زورگویانه و قلدرمآبانه هیچ بیگانه ای را نپذیرفته و قطعا در این شرایط حساس نیز نه تنها از سیاست های مدیر جمهور و اقلیت جنگ طلب فعلی آمریکا که به هیچ یک از اصول و هنجارهای اخلاقی، انسانی و حقوقی و بین المللی پایبند نیستند و حرف ها و رفتارهایشان فاقد هرگونه اصالت است و به اعتراف بسیاری از دوستان و متحدان آمریکا قابل اعتماد نیستند وقعی ننهاده بلکه بدون تردید با اتحادی که هر لحظه در اینگونه شرایط از آنها انتظار می رود، پاسخ اینگونه بیانات و کارها مداخله جویانه مقامات و سیاستمداران آمریکایی را با انسجام و یکپارچگی مثال زدنی خواهند داد.

قاسمی در خاتمه تاکید کرد: سخنان وزیر خارجه امریکا و به خصوص سخنان شب گذشته او نشان می دهد وی کماکان از دارا بودن آگاهی مورد نیاز و درک صحیح و عمیق از گذشته و حال ایرانیان همچنان محروم است و باید بداند منافع مردم ایالات متحده امریکا به آنان دیکته می کند که قبل از هر ارزیابی و قضاوتی اطراف دیگر ملل و جوامع جهان، نیاز به دانش، خردورزی و درک عمیق از واقعیت های آن جوامع دارد. بی شک مردم قهرمان کشور عزیزمان ایران با ذکاوت و بلوغ همیشگی و با استمداد از تجارب گذشته و سختى ها و آسانى ها های بی شمار تاریخی و با الهام از آموزه های فرهنگی و استعداد ذاتی خود از تمامی توطئه های ضد ایرانی بیگانگان عبور خواهند کرد.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | ایرانیان | رییس جمهور | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs