مقبره سرباز گمنام ایران تاریخی ایرانی

مقبره سرباز گمنام: ایران تاریخی ایرانی سارایوو نمایشگاه نمایشگاه بوسنی و هرزگوین نمایشگاه کتاب سارایوو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاد قالیباف از حرف های قدیمی من سوء استفاده تبلیغاتی می کند/ در همه دنیا شهرد

رضا کیانیان با اشاره به سوءاستفاده از صحبت‌های چند سال قبل خود در تبلیغات ستاد یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: در تمام شهرهای دنیا ساخت اماکن ه

ستاد قالیباف از حرف های قدیمی من سوء استفاده تبلیغاتی می کند/ در همه دنیا شهرد

رضا کیانیان: ستاد قالیباف از حرف های قدیمی من سوء استفاده تبلیغاتی می کند/ در همه دنیا شهرداری موظف به ساخت سینما است

عبارات مهم : سینما

رضا کیانیان با اشاره به سوءاستفاده از صحبت های چند سال قبل خود در تبلیغات ستاد یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: در تمام شهرهای دنیا ساخت اماکن هنری و فرهنگی بر عهده و وظیفه شهرداری ها است.

به گزارش ایسنا، در پی برگزاری دومین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در عصر ۱۵ اردیبهشت ماه، اظهارنظری از رضا کیانیان در اینترنت به طور گسترده پخش شد که در آن به صحبت ها و تمجید وی از تلاش شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت زیاد کردن تعداد صندلی های سینما اشاره داشت، این در حالی است که این بازیگر تاکید می کند اظهارنظر انتشار یافته از او مربوط به حدود 10 سال قبل است که اکنون به وسیله ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف استفاده شده است است.

ستاد قالیباف از حرف های قدیمی من سوء استفاده تبلیغاتی می کند/ در همه دنیا شهرد

رضا کیانیان در این باره توضیح داد: بعد از آتش سوزی ای که در سینما آزادی رخ داد (1376)، سال ها کسی جهت سر پا کردن آن همت نکرد، آن هم در شرایطی که تعداد سینماهای کشور بسیار کم بود و سینما آزادی هم به عنوان یکی از سینماهای محبوب مردم سوخته بود، تا اینکه در سال 86 و بعد از حدود 10 سال، بالاخره از طرف شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران سینما بازسازی شد و به بهره برداری رسید.

او افزود: آن وقت من از آقای قالیباف (شهردار تهران) تقدیر کردم که تعداد سینماهای کشور را زیاد کرده هست، ولی متأسفانه الان ستاد ایشان به گونه ای حرف چند سال پیش مرا مورد استفاده تبلیغاتی قرار داده و پررنگ کرده است که انگار الان این حرف ها را به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفته ام.

رضا کیانیان با اشاره به سوءاستفاده از صحبت‌های چند سال قبل خود در تبلیغات ستاد یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: در تمام شهرهای دنیا ساخت اماکن ه

وی یادآور شد: زمانی که بازسازی سینما آزادی انجام شد مرا هم جهت دیدار برده بودند که در آنجا ایراداتی را هم مطرح کردم و مثل الان که بخش تجاری آن بدون استفاده مانده، گفتم که این بخش خالی خواهد ماند. در همان سال در کلیپی که جهت افتتاح سینما آزادی پخش شد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از بازسازی سینما آزادی خوشحالم؟ گفتم، نمی دانم آیا مردم ما باید از ساخت یک سینما در پایتخت اینقدر خوشحال باشند؟! در حالی که چنین کاری در پایتخت یک کشور باید اتفاقی معمول باشد و این گونه برنامه ریزی ها به وسیله تمام شهرداری ها انجام می شود.

کیانیان گفت: در پایتخت یک کشور ساخت سالن سینما و تئاتر کاری بسیار معمولی است و جزو وظایف شهرداری ها محسوب می شود. البته دراین باره می توان به مجموعه ای که در خاوران به عنوان سالن تئاتر ساخته شده است اشاره کرد که میلیاردها تومان پول جهت ساخت و تجهیز آن هزینه شده است ولی به نظر نمی رسد افراد زیادی در آنجا حاضر باشند، نمایشی را به صحنه ببرند آیا که در تمام دنیا سالن های تئاتری و هنری در مرکز شهرها احداث می شوند و مردم دسترسی راحت تری به آن منطقه مرکزی و هنری دارند.

وی تأکید کرد: اگر در منطقه خاوران چند سالن بلک باکس ساخته می شد به نشانه در نظر گرفته شده است جهت علاقه مند کردن اهالی و جوانان آن منطقه به تئاتر هم می رسیدند و مورد نیاز نبود به این شکل میلیاردها تومان هدر رود. البته چنین مجموعه تئاتری را به عنوان برقراری عدالت هنری ساختند ولی این عدالت نیست چون باید فرهنگ آن گسترش پیدا کند و تا هنگامی که نرم افزار مورد نیاز وجود نداشته باشد سخت افزار به درد نمی خورد.

ستاد قالیباف از حرف های قدیمی من سوء استفاده تبلیغاتی می کند/ در همه دنیا شهرد

رضا کیانیان در آخر خاطرنشان کرد: اگر همین مرکز تئاتری که در خاوران احداث شد، در مرکز شهر ساخته می شد الان بسیار پرمخاطب و شلوغ بود و سالن های آن هم تا دو سال بعد جهت اجرا رزرو می شدند.

واژه های کلیدی: سینما | شهردار | استفاده | قالیباف | استفاده | شهرداری | رضا کیانیان | شهردار تهران | سینماهای کشور | محمدباقر قالیباف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs