مقبره سرباز گمنام ایران تاریخی ایرانی

مقبره سرباز گمنام: ایران تاریخی ایرانی سارایوو نمایشگاه نمایشگاه بوسنی و هرزگوین نمایشگاه کتاب سارایوو

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فصل ششم پایتخت باید ساخته شود / نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال “پایتخت 5” گفت: به طور قطع هنگامی که پشت تولید یک اثر سیروس مقدم به عنوان کارگردان باشد و محسن تنابنده آن

فصل ششم پایتخت باید ساخته شود / نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست: فصل ششم پایتخت باید ساخته شود

عبارات مهم : سریال

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال “پایتخت 5” گفت: به طور قطع هنگامی که پشت تولید یک اثر سیروس مقدم به عنوان کارگردان باشد و محسن تنابنده آن را بنویسد کار خوبی خواهد شد.

به گزارش رکنا، بازیگر “روزهای زندگی” راجع به کیفیت سریال پایتخت به خاص فصل پنجم آن اظهار کرد: استقبال مردمی از پایتخت ۵ نشان می دهد که این سریال خوب ساخته شده، درست به مخاطب ارائه شده است و بازی خوب فرزند ها را همچون فصل های گذشته داشته است.من بازی های خوب این مجموعه را دیده ام و خودم نیز در پایتخت یک حضور داشته ام و می دانم این شرح و شاخصه ها در کیفیت اثر و تاثیرگذاری بر کل جامعه چقدر موثر است.

فصل ششم پایتخت باید ساخته شود / نعیمه نظام دوست

وی به عنوان گروهک تروریستی داعش ISIS و مدافعان حرم اشاره کرد و افزود: در اینترنت قسمت های زیادی این سریال پخش شده است و مطمئنا تاثیرگذار بوده هست. چون مردم سریال پایتخت را دوست داشته و دارند و نیز با توجه به پرداخت درست به عنوان داعش و مدافعان حرم در سریال، مسلما مسئله داعش، جنگ و اتفاقاتی که جهت مردم افتاد جهت مخاطبان بیش از پیش قابل درک شده است است.

نظام دوست تولید فصل های بعدی سریال پایتخت را مورد نیاز دانست و خاطرنشان کرد: هنگامی که گروه تولید یک سریال می توانند به خوبی با هم تعامل داشته و کار کنند، حرف جهت گفتن دارند و کیفیت خوب اثر را رقم می زنند آیا نباید فصل های بعدی ساخته شود. هنگامی که می بینیم مردم از یک سریال تا این میزان استقبال می کنند و شبکه های ماهواره ای را ترک می کنند بنابراین باید پایتخت ادامه پیدا کند و فصل های بعدی آن ساخته شود.

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون راجع به سریال “پایتخت 5” گفت: به طور قطع هنگامی که پشت تولید یک اثر سیروس مقدم به عنوان کارگردان باشد و محسن تنابنده آن

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | پایتخت 5 | نعیمه نظام دوست | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs